Baron Samedi

Baron Samedi

5.0/5 ocena (5 głosów)

Baron Samedi to kościotrup powstały z grobu, który powraca do ruin swej utęsknionej średniowiecznej posiadłości. Figurka posiada gustowny czarny płaszcz, spodnie i buty. Pod rozpiętym płaszczem widać wyrzeźbioną klatkę piersiową, brązowego koloru.
Głowa barona jest fluorescencyjna, co oznacza, że świeci w ciemnościach zielonkawą barwą. Wokół oczu namalowane są czarne okręgi, natomiast nos jest w kształcie trójkąta.
Zęby Barona Samediego zostały doskonale wyprofilowane, widać najmniejszy detal i dodatkowo sprawiają wrażenie realistycznych.
Figurka ma również dopracowane kości policzkowe – jeden z najważniejszych elementów, którego wyrzeźbienie sprawia, że trup wygląda wyjątkowo naturalnie.

Figurka Barona Samediego to prawdziwie straszny umarlak i jednocześnie świetny towarzysz do zabawy. Chcesz przeżyć mroczną przygodę? Musisz wiedzieć, że Baron Samedi to idealny przewodnik po najgroźniejszych kazamatach!

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Poleć produkt