Człowiek Mucha

Człowiek Mucha

5.0/5 ocena (5 głosów)

Człowiek Mucha to ksywa jednego z legendarnych szalonych profesorków, przeprowadzających eksperymenty na żywych i umarłych.
Przyczyną powstania pseudonimu „Człowiek Mucha” była sporych rozmiarów głowa muchy, oczy oraz skrzydełka i ludzka sylwetka. Jednak to nie wszystko. Po okolicznym cmentarzu chodzą słuchy, że doktorek lubuje się w nieprzyjemnych zapachach, na przykład fetorach ciągnących się za zombie.
Ponieważ muchy z natury przepadają za śmierdzącymi rzeczami, wszystkie potwory i zombiaki zaczęły nazywać go Człowiekiem Muchą.

Nie należy zapominać, że Człowiek Mucha jest wybitnym profesorem nauk ścisłych. W podstawówce jego ulubionym przedmiotem była chemia. Dlatego przeprowadzanie eksperymentów jest jego pasją i posiada nawet swoje laboratorium!

Ale czy biedne i znudzone do granic możliwości zombiaki dadzą się dobrowolnie wykorzystywać? O nie! I twoja w tym głowa, by zwabić je do Człowieka Muchy!

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Poleć produkt