Zombie Szkieletor

Zombie Szkieletor

5.0/5 ocena (3 głosów)

Zombie Szkieletor to zombie, którego cykl rozkładu prawie dobiegł końca. Dlatego złośliwi sąsiedzi z cmentarza nazywają go szkieletorem.
Świeci zielonkawym światłem w ciemnościach, ma groźną minę i lśniące, brązowe włosy, których wszyscy mu zazdroszczą. Włosy Zombie Szkieletora i końcowa faza rozkładu ciała są powodami drwin natrętnych sąsiadów z  grobów obok. Szkieletorowi bardzo to nie w smak, ponieważ uważa, że zazdrość i złośliwość to najgorsze wady, jakie może posiadać trup. Postanawia zemścić się na nich, ale jak?
Czy Szkieletor pogryzie ich wszystkich swoimi idealnie wyprofilowanymi zębami? A może zmaże ręką napisy na każdym grobie ulokowanym na rodzinnym cmentarzu? Wykorzystasz jego groźną mimikę twarzy, by wystraszyć sąsiadów? Dasz sobie siana?

Zombie Szkieletor z serii klocków Monsters vs. Zombies da ci tyle zabawy i możliwości, ile wody w oceanie. Uratuj Zombie Szkieletora przed wstrętnymi sąsiadami!

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Poleć produkt