Zombie Umarlak

Zombie Umarlak

5.0/5 ocena (2 głosów)

Zombie Umarlakiem może być każdy szary cywil lub jednostka specjalna poległa w walce. Może to być nawet wielki biznesmen albo też zwykły szkolny woźny. Postać ma rozkładające się ciało – połowa to fluorescencyjna plastikowa skóra, a druga połowa to, także fluorescencyjne, kości.

Zombie Umarlak ma groźną minę. Widać każdy ząb, a usta wykrzywione są w przerażającym grymasie. Nie wiadomo do końca, kim był ów umarlak, jednak pewne jest, że za życia miał blond włosy. Był pochowany w samych spodniach i butach, eleganckich i modnych – jak przystało na ostatnie pożegnanie.

Czy jesteś na tyle odważny, by zadrzeć z prawdziwym zombie? Może pomoże ci twoja armia gotowa w każdej chwili zająć rodzinny cmentarz zombiaków? A gdyby tak pobawić się w biuro detektywistyczne i rozwikłać zagadkę jaką jest osobowość Zombie Umarlaka? Zombie Umarlak ma za sobą zawikłaną przeszłość, ale jego przodkowie dostępni w zestawach Monsters vs. Zombies chętnie ci pomogą!

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Poleć produkt