Zombie Żołnierz

Zombie Żołnierz

5.0/5 ocena (3 głosów)

Zombie Żołnierz z pewnością jest poległą jednostką militarną Małej Armii. Jego ciało świeci się zielenią w ciemnościach, a zblazowany wyraz twarzy wskazuje na to, że obmierzły mu niekończące się spacerki po cmentarzu. Zombie Żołnierz jest przygotowany na każdą ewentualność, więc posiada karabin maszynowy i część swojego pancernego munduru z hełmem.

Ostatnimi czasy w okolicy cmentarza pojawił się niesamowicie obrzydliwy odór. Przyjezdni nie wiedzą, co to może być. Okazuje się, że po nagrobkach grasuje zmarły weteran wojenny, który okropnie się nudzi i nie wie, co ze sobą uczynić. Rozwiać jego nudę można na wiele sposobów. Zaproś na cmentarz jego żywych jeszcze kolegów z Małej Armii i wszyscy zagrajcie w karty, zaśpiewajcie stare pieśni lub powspominajcie wpadki największych generałów.

Odnajdź dla Zombie Żołnierza ukochaną. Albo zbierz wszystkie figurki Monsters vs. Zombies i wywołaj wielką rebelię zombiaków. Niech zombie zawładną światem!

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Poleć produkt