Cmentarz

Cmentarz

5.0/5 ocena (6 głosów)

W samym centrum mrocznego lasu ulokowany jest cmentarz. Zamieszkują go dwa szczeble hierarchii  cmentarnej, wyższy – zombie oraz niższy – trupy.

W zestawie Cmentarz znajduje się sto czterdzieści klocków Cobi, jedna figurka szkieletu z akcesoriami  i świecąca trumna. Figurka jest fluorescencyjna – świeci w ciemności.

Z klocków można zbudować jeden grób, ale kupując dwadzieścia takich samych zestawów, tworzysz Rodzinny Cmentarz Zombiaków! Cmentarz, na którym epitet „nieżywi” nie oznacza do końca tego, co ma oznaczać.

Trupy i Zombie prowadzą nocny tryb życia podczas gdy dzień to ich pora snu. W ciemności zaczynają świecić trumny i ciała z kośćmi. To czas zombie! Otwierają krypty swoich grobów i… idą się bawić!

Chcesz dołączyć do zabawy? Poznaj cały świat umarlaków i innych stworów! Przeżyj niesamowite przygody i odkryj tajemnice nowych klocków Cobi!

Ten zestaw kupisz tutaj - zbudujesz własny cmentarz.

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Specyfikacja

  • Nr katalogowy: COBI-28141
  • Elementów: 140
  • Figurek: 1
  • Wiek: 5+

Poleć produkt