Nawiedzona Krypta
Nawiedzona Krypta

Nawiedzona Krypta

5.0/5 ocena (3 głosów)

W zestawie Nawiedzona Krypta zawarte jest dwieście pięćdziesiąt klocków Cobi oraz dwie figurki zombiaków – policjant i budowlaniec.

Ludzie zwą kryptę nawiedzoną, ponieważ w jej okolicy często widuje się zombie. Jest to nie kto inny jak Zombie Biznesmen, który właśnie rozkręca nową działalność. Celem biznesmena jest odnalezienie tajemnej trumny w Nawiedzonej Krypcie.
Trumna podobno wykonana jest ze świecącego w ciemnościach tworzywa i zapewne sporo na niej zarobi. Zatrudnia Zombie Budowlańca, by wykombinował jak dostać się do krypty. Ten zupełnie przez przypadek pociąga dźwignię, która uruchamia całą budowlę. Wszystkie ściany, łącznie z fasadą, rozchylają się, a w samym centrum krypty grzeje miejscówę piękna, fluorescencyjna trumna.

Jednak na drodze do sukcesu biznesmena pojawia się kłoda. Budowlaniec rości sobie prawo do pięćdziesięciu procent od wartości znaleziska.
Co zrobi biznesmen? Oszuka swojego pracownika? Czy będzie uczciwy i zapłaci
należną mu kwotę?

Decyzja należy do ciebie!

Nawiedzoną Kryptę kupisz w naszym sklepie internetowym.

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

Specyfikacja

  • Nr katalogowy: COBI-28250
  • Elementów: 250
  • Figurek: 2
  • Wiek: 6+

Poleć produkt