Atak Skorpiona
Atak Skorpiona

Atak Skorpiona

4.8/5 ocena (6 głosów)

W zestawie Atak Skorpiona z serii Monsters vs Zombies. jest osiemdziesiąt klocków Cobi oraz jedna figurka Zombie Policjanta.

Niedaleko cmentarza klockowa Mama Skorpion narodziła klockowego potomka. Był on wyjątkowym skorpionem – jego oczy świeciły w ciemnościach, a swym wyglądem odstraszał wszystkich cywili. W końcu gdy przegonił z miasteczka Strachowo wszystkich mieszkańców, zabrał się za rodzinny cmentarz zombiaków.
Zmarli uciekli w popłochu, słysząc odgłosy sześciu kończyn potwora uderzających w wilgotną glebę. W obronie cmentarza postawił się tylko jeden – Zombie Policjant. Zombie, który ma kodeks karny w małym palcu i z miłą chęcią przyskrzyni nieznośnego skorpiona.
Jednak ogromny robal nie popełnił jeszcze żadnego wykroczenia na terenie cmentarza…

Czy wystraszy się policjanta i ucieknie do mamy? Będzie się pojedynkował z policjantem? A może stróż prawa wlepi mu mandat za nękanie swoich braci? Chcesz poznać ciąg dalszy? Możesz sam go wymyślić!

Ten zestaw kupisz tutaj.

Tekst Copyright © 2012 tylko dla Cobi S.A. & monsters-zombies.pl. Kopiowanie i publikowanie w jakiejkolwiek formie i we wszelkich mediach zabronione.

 

 

Specyfikacja

  • Nr katalogowy: COBI-28081
  • Elementów: 80
  • Figurek: 1
  • Wiek: 5+

Poleć produkt